_ KURUMSAL

Hakkımızda


Tekstil sektöründe 1999′dan günümüze, bilgi birikimi ve tecrübemizle, siz müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Yıllarca İstanbul’da tekstil piyasanın kalbi konumunda olan Sultanhamam’da iplik satışı ile başlayan iş hayatımız, sürekli gelişim ilkemize dayanarak devam etti. 2000′li yıllarda değişen ve gelişen dünya ticaretine adapte olmak adına aldığımız kararlar doğrultusunda OMA İPLİK A.Ş. firmamızı hayata geçirdik.

“İç Ticaret’te olduğu kadar, Dış Ticaret’te de güçlü olmak gerekir” düşüncesini kendimize amaç edinerek bu yolda yurtdışı bağlantılarımızı sağlamlaştırdık. Hâlihazırda iplik ithalatı, üretimi ve ihracatı faaliyetlerini sürdürerek; Avrupa ve Uzakdoğu’dan kendi ithalatını yaptığımız özel tip hammaddeleri kullanarak müşterilerimize en yeni ürünleri sunmaktayız.


İplik Üretiminde Lider

1999 yılından günümüze kadar ticaretini yaptığımız ve geniş bir Pazar alanı edindiğimiz Naylon 6 ve Naylon 66 ipliğin, ürün ve Pazar birikimi ile piyasanın ihtiyacı olan Tekstürize Naylon iplik üretimini kendi tesisimizde üretmek adına bir yatırım kararı alınmış ve bu kapsamda 2016 yılında 9.000 m2 kullanım alanına kendi üretim tesisimizi kurmuş bulunmaktayız. Yıllık 5.000 ton Naylon6, Naylon66 Gipeli İplikler Ve Gipe İplik üretim kapasitemiz bulunmaktadır.

Sektörde, şimdiden Doğu ve Orta Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde aranan firma pozisyonuna OMAFİL markamız ile yerleşmiş durumdayız.

Müşteri Memnuniyeti

%100

Tecrübe

22 yıl


Yıllık Üretim

5000 ton


Üretim Alanı

15000 m2

_ MİSYON & VİZYON

Mademki hızla gelişen bir Türkiye var, siz müşterilerimizle birlikte büyümek için gelin adımlarımızı birlikte atalım, yarınlarda beraber olalım…

01

Marka Stratejimiz


Hammadde tedariği yaptığımız ürünlerde her zaman birinci kalite ürünleri tercih ederek, müşterilerimizin yüksek verimli çalışmalarını sağlamaktayız. Bunun yanı sıra ülkede sayılı iplik tedarikçileri arasına girmeyi başararak ISO 9001,ISO 14001 sertifikalı ve Oeko-Tex belgeli üretici ve tedarikçi olarak Dünya pazarında birçok müşterinin çalışmak istediği üretici ve tedarikçi olma seviyesine ulaştık.

OMA İPLİK A.Ş. Türkiye’de son zamanlarda yapmış olduğu atılımlarla, uzun vadeli hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Türkçe